Tv Tamiri

Tv Tamircisi
(5)
Tv Tamircisi

Tv teknolojinin gelişmesi ile birlikte hemen hemen herkes boyut açısından olsun cihazsal özellikler anlamında olsun bir çok televizyonları kullanmaya başlamış ve ceplerine uygun olabilecek türdeki fiyatlara sahip olan televizyonları satın almışlardır. Günümüz teknolojisi ile televizyonlar markalara göre farklı modeller de satışa sunulmaya başlanmıştır.

televizyonlar da diğer televizyonlar gibi zamanla bozulma arızalar meydana getirme aşamasına geçmektedir. Ve bundan dolayı bakım onarım tamirat ihtiyacı duymaktadır. Bu tip cihazlar elektrik verimi ile çalıştığından dolayı sizlerin müdahale etmesi sonucu kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bizler teknik servis hizmeti olarak sizlere % 100 memnuniyet içerikli hizmet sunmakta ve garantisinin süresi dolmuş olan tüm samsung televizyonlarınızın bakımını onarımını tamiratını yapmaktayız. Sizlere en sağlıklı ve güvenli bir şekilde hizmet sunmak adına 30 şubelerimiz mevcuttur.

Tv Tamiri Olarak 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekil de çalışmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İstanbulun aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunuyoruz. Teknolojiyi an be an takip ediyor ve kullandığınız televizyon cihazlarınızın her bir parçasını sağlıklı bir şekilde öğreniyoruz. Tamirat bakım onarımını gerçekleştiren profesyonelce çalışan ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşan personellerimiz bizzat konularca eğitim almakta ve sizlerin yaşadığınız ve ya yaşayacağınız sorunları bizzat açık bir şekilde dile getirebilmektedirler. Sizlere her daim en kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

marka da diğer markalar gibi teknoloji çağı ile birlikte büyük bir gelişim ve büyüme faaliyeti göstermiş ve bir çok çeşit ürünleri ile hayatımızın hemen hemen her bir parçasın da yer almıştır bu önemli parçalardan biri ise marka televizyonlardır. marka televizyonlar bir çok ev de iş yerlerin de kullanım alanı sağlayabilecek bir çok yer de yerini almıştır ve en aktif bir şekil de elektrik verimi ile çalışan vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. Bu tür cihazlar yani marka televizyonlar da diğer televizyonlar gibi seri üretime tabii tutulmuş ve bir çok kullanıcı tarafından memnuniyet kazanmıştır. Bildiğiniz üzere bir çok ürün cihaz makinenin belli bir süresi vardır ve bu süreden sonra kullanım açısından kısıtlayıcı durumlar meydana getirmektedir. Bizler Tv Servisi olarak sizlerin marka televizyonlarınızın her türlü tamiratını bakımını onarımını yapmaktayız. Kullanımdan dolayı olsun bazı olumsuz sebeplerden dolayı olsun arıza meydana getirmiş ve ya hasar ortaya çıkarmış olan ve kullanım açısından olumsuzluklar meydana getiren televizyonlarınızın bakımını tamiratını yaparak çok daha iyi ve sağlıklı bir şekil de kullanmanız açısından büyük bir destek sağlamaktayız. Kullandığınız marka televizyonlarınızın garantisi birmiş olsun ve ya garantisi devam ediyor olsun her türlü bakım tamir servisi sunmaktayız.

Etiketler : Tv Tamircisi , Tamiri , Servisi , Tv Tamircileri , Yedek Parça , Tv Tamirci , Tv Servisi

Müşteri Temsilcisi
Tv Tamiri

Online

16/07/2024 03:08:14


[email protected]

0542 498 98 59

Mesai Saatleri
  • Pazartesi8:30 - 19:00
  • Salı8:30 - 19:00
  • Çarşamba8:30 - 19:00
  • Perşembe8:30 - 19:00
  • Cuma8:30 - 19:00
  • Cumartesi8:30 - 19:00
  • Pazar10:30 - 17:00


Nasıl Servis Kaydı Bırakabilirim?

Philips TV - Sony TV - Samsung TV - LG TV Tamir Servisi
01

TV 'nizin Arkasında Yazan Etikete Yeralan Model Numarası İle Sitemizde Arama Yapınız.

02

"0542 498 98 59" Çağrı Merkezi Numaranızı Arayarak Dilerseniz Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşın.

03

Gebze ve İstanbul'a Bağlı Olan Semtler Dışındaki İllere TV Ekranı Ücretsiz Kargolamayla Göndermekteyiz.

Samsung Led Tv

Samsung Tv Tamiri

Samsung led tv ekran değişimi hizmeti vermekteyiz.Samsung 100% Orjinal tv yedek parça ve garantili tamir hizmeti için iletişime geç.

lg Led Tv

Lg Tv Tamiri

Lg led tv ekran değişimi hizmeti vermekteyiz.Lg 100% Orjinal tv yedek parça ve garantili tamir hizmeti için iletişime geç.

Philips Led Tv

Philips Tv Tamiri

Philips led tv ekran değişimi hizmeti vermekteyiz.Philips 100% Orjinal tv yedek parça ve garantili tamir hizmeti için iletişime geç.

Philips Led Tv

Sony Tv Tamiri

Sony led tv ekran değişimi hizmeti vermekteyiz.Sony 100% Orjinal tv yedek parça ve garantili tamir hizmeti için iletişime geç.