Samsung , Sony , Lg ve Philips Markalı Led Tvlerin 100% Orjinal Ekran Değişimi ve Tamir Merkezi Olarak İstanbul ve İzmit Tüm Semtlerine 65 Yakın Servis Noktamız İle Aynı Gün Servis İmkanı Sağlamaktayız.

Samsung , Lg ve Yetkili Philips ve Sony Tv Tamircisi

Tv Tamiri Led Ekran Değişimi ve gelişimi ile birlikte günlük hayatımız da kullandığımız bir çok ürünler de cihazlar da makineler de gelişime uğramışlardır. Bu ürünlerden biri ise televizyonlardır. Samsung Lg Sony ve Philips marka televizyonlar günlük yaşamımız da en çok aktif bir şekil de kullandığımız cihazlardan biri olmuştur ve herkesin bütçesine uyabilecek şekil de çeşitli özellikler de üretilmişlerdir. Bu tip cihazlar kullanım açısından en çok yaygın olan cihazlardır. Ve belli bir süreden sonra bozulma arıza meydana getirme bazı ana parçaların yanması bozulması durumun da hasarlar meydana getirmektedir.

Samsung Lg Sony ve Philips Tv Böyle durum ile karşı karşıya kalmanız durumun da her hangi bir teknik servisten destek almanız çok önemlidir. Zira elektik akımı ile aktif bir şekil de çalışan bir cihaza sizlerin müdahale etmesi durumun da ortaya çok daha kötü sonuçlar çıkabilmektedir. Bizler kazasker yetkili philips servisi olarak sizlere çok daha kaliteli hizmetler sunmak adına teknolojiyi en yakından takip ediyor ve her yenilikçi ürünlere parçalara cihazlara büyük bir hakimiyetle bilgiler kazanmaktayız. Sizlere aktif bir şekil de hizmet vermek adına 7 gün 24 saat boyunca çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ön plan da tutuyoruz ve sunmuş olduğumuz her hizmette % 100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. İstanbul ve İzmit'in Samsung Lg Sony ve Philips Tv OLarak tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunmaktayız. Almış olduğunuz bu teknik servis hizmetin de 1 yıl işçilik ve aynı zaman da orijinal yedek parça garantisi sunmaktayız.

İster "Çağrı Merkezimizi" Arayarak İsterseniz "Servis Formunu" doldurarak internet sitemiz üzerinden ve ya dilerseniz de telefon numaramız aracılığı ile çağrı merkezimize kolay ve hızlı bir şekil de bağlanarak irtibat kurabilirsiniz. Sizlerin philips marka televizyonlarının her türlü bakımını onarımını tamiratını yapmaktayız.
Samsung Led Tv

Samsung Tv Tamiri

Samsung led tv ekran değişimi hizmeti vermekteyiz.Samsung 100% Orjinal tv yedek parça ve garantili tamir hizmeti için iletişime geç.

lg Led Tv

Lg Tv Tamiri

Lg led tv ekran değişimi hizmeti vermekteyiz.Lg 100% Orjinal tv yedek parça ve garantili tamir hizmeti için iletişime geç.

Philips Led Tv

Philips Tv Tamiri

Philips led tv ekran değişimi hizmeti vermekteyiz.Philips 100% Orjinal tv yedek parça ve garantili tamir hizmeti için iletişime geç.

Philips Led Tv

Sony Tv Tamiri

Sony led tv ekran değişimi hizmeti vermekteyiz.Sony 100% Orjinal tv yedek parça ve garantili tamir hizmeti için iletişime geç.